FAQs

Frequently Asked Questions


Zazwyczaj nasi projektanci usuwają tło Twojego obrazu, aby osoby i zwierzęta na Twoim zdjęciu stały się centralnym punktem. Jednak cały sens dedykowanego produktu polega na tym, że Ty decydujesz, jak wygląda! Jeśli tło Twojego zdjęcia jest ważne dla Twojego graweru, możesz zdecydować się na jego dołączenie. Nasi graficy wstawią dowolnie wybrane tło. Pamiętaj jednak, że Twoje tło będzie wyświetlane w 2D, ale ludzie i zwierzęta nadal będą wyświetlane w 3D, chyba że określono inaczej. 

Tak, możesz przesłać czarno-białe zdjęcie do wygrawerowania na swoim krysztale. Jak w przypadku każdego innego zdjęcia, upewnij się, że obraz jest wysokiej jakości. Wszelkie rozmyte obszary lub niewyraźne cyfry wpłyną na jakość grawerowania.

Oczywiście! Możesz dodać własny tekst do dowolnego rozmiaru naszego kryształowego prostokąta 3D, kwadratu, serca lub diamentu.

Oczywiście że możesz! Należy jednak pamiętać, że ujęcia całej postaci są dość małe, ponieważ cała figura musi zmieścić się w krysztale. Może to skutkować mniej szczegółowym obrazem i większą pustą przestrzenią w produkcie końcowym.

Oczywiście! Zdjęcia USG przedstawiają niezwykły moment w życiu rodzica, a my z przyjemnością pomożemy Ci go upamiętnić za pomocą niestandardowego kryształu. Aby uzyskać najlepsze wyniki grawerowania USG, upewnij się, że podczas orientacji zdjęcia w naszym szablonie internetowym Twoje dziecko znajduje się pośrodku.

To byłoby niezłe, niestety tak jak wszystko,technologia ma swoje wady. Nie można wykonać kolorowego zdjęcia grawerowanego. Nasze niestandardowe obrazy kryształów są tworzone poprzez wykonanie maleńkich wypaleń laserowych w specjalnie wykreślonych punktach pod powierzchnią kryształu. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie odtworzyć koloru. Jednak nadal uważamy, że produkt końcowy wygląda wyśmienicie!

Nie Nigdy! Dopóki kryształ pozostanie nienaruszony, obraz w środku będzie chroniony przed wszelkiego rodzaju blaknięciem, pogorszeniem jakości lub odbarwieniem.

Wszystkie nasze grawerowane produkty wykonane są z wysokiej jakości kryształu, który jest dość delikatny. Jednak tak długo, jak ostrożnie obchodzisz się ze swoim kryształem i nie zostanie uszkodzony mechanicznie, będzie on trwać przez całe życie.

Prawie. Aby uzyskać najlepszy efekt pamiętaj, że zdjęcie musi być wyraźne i ostre w wysokiej rozdzielczości. Unikaj zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu i nieostrych. Nasi projektanci ulepszą zdjęcie, ale czasem możemy kontaktować się i poinformować, że zdjęcie nie jest optymalne.

Ach tak, przerażający efekt „unoszącej się głowy”. Dzieje się tak, gdy czyjaś szyja jest zasłonięta na zdjęciu przez cień lub kąt aparatu. Nie możemy odtworzyć czegoś, co nie jest widoczne, więc w wynikowym grawerowaniu 3D może być pusta przestrzeń w miejscu, w którym normalnie byłaby szyja. Może to sprawiać wrażenie, jakby głowa osoby unosiła się nad resztą ciała.

Przez większość czasu ta pusta przestrzeń jest widoczna tylko pod kilkoma określonymi kątami, więc nie ma się czym martwić. Jednak zawsze należy dokładnie sprawdzić zdjęcia, które planujesz przesłać, pod kątem obszarów, w których oświetlenie lub kąt aparatu mogą przesłaniać istotne szczegóły twarzy lub ciała fotografowanej osoby. Jeśli nie masz pewności skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcie, nasi projektanci rozwieją Twoje wątpliwości.