FAQ

Pytania dotyczące produktów

Oczywiście! Możesz dodać własny tekst do dowolnego rozmiaru naszego kryształowego prostokąta 3D, kwadratu, serca lub diamentu.

Oczywiście! Zdjęcia USG przedstawiają niezwykły moment w życiu rodzica, a my z przyjemnością pomożemy Ci go upamiętnić za pomocą niestandardowego kryształu. Aby uzyskać najlepsze wyniki grawerowania USG, upewnij się, że podczas orientacji zdjęcia w naszym szablonie internetowym Twoje dziecko znajduje się pośrodku.

Oczywiście że możesz! Należy jednak pamiętać, że ujęcia całej postaci są dość małe, ponieważ cała figura musi zmieścić się w krysztale. Może to skutkować mniej szczegółowym obrazem i większą pustą przestrzenią w produkcie końcowym.

Tak, możesz przesłać czarno-białe zdjęcie do wygrawerowania na swoim krysztale. Jak w przypadku każdego innego zdjęcia, upewnij się, że obraz jest wysokiej jakości. Wszelkie rozmyte obszary lub niewyraźne cyfry wpłyną na jakość grawerowania.

Może tu działać kilka różnych problemów. Najpierw sprawdź, czy plik jest w akceptowanym przez nas formacie, a mianowicie: JPG, JPEG, PNG. Możesz też spróbować użyć innej przeglądarki. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, spróbuj przełączyć się na komputer lub laptop. W przypadku problemów zawsze możesz wysłać do nas zdjęcie mailem.

Akceptujemy następujące formaty plików: JPG, JPEG, GIF i PNG.

To jest łatwe! Po wybraniu kryształu w naszym sklepie będziesz mógł przesłać zdjęcie z komputera lub urządzenia mobilnego do szablonu, klikając Prześlij zdjęcie.

Po przesłaniu obrazu przeciągnij go w żądane miejsce, a następnie użyj narzędzi Obróć i Powiększ, aby dostosować jego rozmiar i orientację w szablonie. Po zakończeniu wybierz Gotowe, aby kontynuować dostosowywanie przedmiotu.

To byłoby niezłe, niestety tak jak wszystko,technologia ma swoje wady. Nie można wykonać kolorowego zdjęcia grawerowanego. Nasze niestandardowe obrazy kryształów są tworzone poprzez wykonanie maleńkich wypaleń laserowych w specjalnie wykreślonych punktach pod powierzchnią kryształu. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie odtworzyć koloru. Jednak nadal uważamy, że produkt końcowy wygląda wyśmienicie!

Zazwyczaj nasi projektanci usuwają tło Twojego obrazu, aby osoby i zwierzęta na Twoim zdjęciu stały się centralnym punktem. Jednak cały sens dedykowanego produktu polega na tym, że Ty decydujesz, jak wygląda! Jeśli tło Twojego zdjęcia jest ważne dla Twojego graweru, możesz zdecydować się na jego dołączenie. Nasi graficy wstawią dowolnie wybrane tło. Pamiętaj jednak, że Twoje tło będzie wyświetlane w 2D, ale ludzie i zwierzęta nadal będą wyświetlane w 3D, chyba że określono inaczej. 

Ach tak, przerażający efekt „unoszącej się głowy”. Dzieje się tak, gdy czyjaś szyja jest zasłonięta na zdjęciu przez cień lub kąt aparatu. Nie możemy odtworzyć czegoś, co nie jest widoczne, więc w wynikowym grawerowaniu 3D może być pusta przestrzeń w miejscu, w którym normalnie byłaby szyja. Może to sprawiać wrażenie, jakby głowa osoby unosiła się nad resztą ciała.

Przez większość czasu ta pusta przestrzeń jest widoczna tylko pod kilkoma określonymi kątami, więc nie ma się czym martwić. Jednak zawsze należy dokładnie sprawdzić zdjęcia, które planujesz przesłać, pod kątem obszarów, w których oświetlenie lub kąt aparatu mogą przesłaniać istotne szczegóły twarzy lub ciała fotografowanej osoby. Jeśli nie masz pewności skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcie, nasi projektanci rozwieją Twoje wątpliwości.

Grawer laserowy 2D odtwarza Twoje zdjęcie z oszałamiającą szczegółowością jako płaski obraz w krysztale. Możemy wykonać grawerowanie zdjęcia 2D wewnątrz każdego z naszych kryształowych naszyjników, breloków.

Grawerowanie 3D dodaje dodatkowy wymiar Twojemu obrazowi. Kiedy oglądasz kryształ 3D z przodu, zobaczysz odtworzone zdjęcie z realistyczną głębią. Odwróć go na tylną stronę, a zapierająca dech w piersiach iluzja optyczna sprawi, że będzie wyglądać, jakby ludzie i zwierzęta na Twoim zdjęciu podążały za Tobą wzrokiem!

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to wybrać bezpieczne miejsce w domu, w którym jest mało prawdopodobne, aby upadł lub nie został przewrócony. Po drugie, pomocne jest znalezienie ciemnego tła o jednolitym kolorze, które sprawi, że Twój obraz będzie się wyróżniał. Na koniec, aby uzyskać najlepsze wrażenia 3D, zalecamy zakup podstawy oświetleniowej LED, aby Twój niestandardowy grawer znalazł się w centrum uwagi!

Nie Nigdy! Dopóki kryształ pozostanie nienaruszony, obraz w środku będzie chroniony przed wszelkiego rodzaju blaknięciem, pogorszeniem jakości lub odbarwieniem.

Wszystkie nasze grawerowane produkty wykonane są z wysokiej jakości kryształu, który jest dość delikatny. Jednak tak długo, jak ostrożnie obchodzisz się ze swoim kryształem i nie zostanie uszkodzony mechanicznie, będzie on trwać przez całe życie.

Wszystkie nasze produkty na zamówienie wykonane są z K9 Crystal. Wybraliśmy ten materiał ze względu na jego przejrzystość, co czyni go idealnym do prezentacji grawerowanych obrazów 3D. Jest również bardzo trwały; nawet po długim okresie użytkowania kryształy te nigdy nie tracą swojego charakterystycznego połysku.

Ruch na krysztale to wynik konwersji zdjęcia. Najlepszy efekt tej sztuczki otrzymujemy przy zdjęciach wykonanych na wprost.

Prawie. Aby uzyskać najlepszy efekt pamiętaj, że zdjęcie musi być wyraźne i ostre w wysokiej rozdzielczości. Unikaj zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu i nieostrych. Nasi projektanci ulepszą zdjęcie, ale czasem możemy kontaktować się i poinformować, że zdjęcie nie jest optymalne.

Pytania dotyczące zamówienia