O nas

Dlaczego warto
nas wybrać?

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Zamawiając u nas masz pewność, że Twój kryształ wykonany zostanie z optycznie przezroczystego kryształu. Oznacza to, że nie zawiera zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na Twój grawer. Chociaż czas oczekiwania na produkt nie jest długi, możesz być pewny, że nie poświęcamy jakości na rzecz ilości. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

Hipnotyzujący efekt kryształowych obrazów.

Otrzymujesz idealnie oszlifowany kryształ z wygrawerowanym zdjęciem w jego wnętrzu. Czy jest to mama promieniejąca z dumy, kiedy jej pociecha kończy szkołę z wyróżnieniem, czy to Twój najlepszy przyjaciel, wznoszący kieliszek na pożegnalnym przyjęciu, czy to Twój ukochany pies, machający ogonem szczęśliwy, że Cię widzi. Każda z tych wyjątkowych chwil warta jest utrwalenia!

Nieograniczona personalizacja

Obróbka graficzna

Posiadasz dwa zdjęcia, a chcesz wykonać jeden kryształ? Dla nas to nic trudnego – wykonamy retusz, usuniemy tło, przygotujemy perfekcyjny kryształ.

Sentencje

Możesz uatrakcyjnić każde zdjęcie dodając cytat, myśl lub osobistą sentencję.

Wyjątkowe chwile

Nie jest łatwo znaleźć wyjątkowy prezent. Spraw bliskim radość – znajdź niezwykły i oryginalny upominek, który zapewni niezapomniane wspomnienia.